hello autumn

autumn

Hello Autumn! 

autumn

,, Autumn! My very soul is wedded to it, and if I were a bird I would fly about the earth seeking the successive autumns.” –

Hello Autumn! Autumn is apple pie, cinnamon tea, the smell of ginger. The need for layers because the nights are getting cooler, the beautiful turning leaves starting to fall to the ground, hot tea and books, the shorter days and longer nights. i love fall and all it has to offer.

,, Jesień! Moja dusza jest przywiązana do Ciebie. Gdybym była ptakiem, latałabym  szukając, kolejnej jesieni ”. –

Nadeszła jesień… W powietrzu czuć ciepłą paletę barw, a słońce świeci resztkami sił, zmęczone wakacyjnymi przygodami. To wyjątkowy moment, gdy liście zastępują kwiaty. Zachwycają kolorami. Poranki i wieczory są chłodne, dłuższe, bardziej leniwe. Pachną herbatą z cynamonem, pomarańczą, imbirem. Otulone ciepłym kocem, otoczone książkami… To mój ulubiony moment w roku! I nie musi zachwycać słoneczną pogodą, może być pochmurny, z drobnymi kroplami deszczu, kontrastującymi z kolorowymi liśćmi. To czas długich spacerów, zapachu dymu z kominów i lśniących w półmroku latarni. Jesień nostalgiczna, pełna myśli, ptaków, zasypiającej przyrody, tańcząca na granicy, już nie gorąca, ale ciepła – chłodniejsza pora roku! To moment, gdy przyroda ostatni raz zachwyca swym urokiem, rozpędza się przez cały rok, aby wybuchnąć -dziesiątkami ciepłych barw!

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

6 Responses to hello autumn

 1. Daria says:

  I love Autumn, too:) I like your photography!

 2. Amanda says:

  Amazing post!

 3. Asia says:

  Beautiful!

 4. Dziękuję: ) Również, pozdrawiam : )

 5. Kasia says:

  Bardzo ładny post i zdjęcia! Pozdrawiam:)

 6. Caro* says:

  Marvelous photos 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *