In the morning

I have some morning time, so I took this photos my breakfast and sketchbook. Today, but it’s sunny outside so I go to walk. I will buy pumpkin and I will cook my favourite dinner, tagliatelle with pumpkin : ) I have obsession on beautiful porcelain, I really like the simple style flowers and original colors. The blue mug on eggs I bought in store in Versailles and pillow I bought in Stockholm.

Kilka zdjęć z dzisiejszego poranka. Moje śniadanie i szkicownik. Awokado to jedno z tych owoców, które rzadko się nudzą : ) poza tym ma niepowtarzalny jasno zielony kolor i wspaniale wkomponowuje się w poranną śniadaniową scenerie . Jak już kiedyś pisałam, mam nie małą obsesję na punkcie porcelany. Dzisiejsza podoba mi się ze względu na ciepłe kolory oraz proste wzornictwo. Cyjankowy kieliszek na jajko, kupiłam będąc w Wersalu, a poduszka jest pamiątką ze Sztokholmu. Lubię kupować różne drobiazgi w podróży, oprócz tego, że są wspaniałą pamiątką, stanowią zawsze nieodzowny element z miejscem, które odwiedziliśmy.

Recently I do spend a lot of my time working. I finished new illustration. I will show you next time. Today photo of my sketchbook. Inspirations  would normally be found all over the place …

Ostatnio spędzam dużo czasu pracując. Skończyłam nową ilustrację.  Różne myśli, inspiracje, pomysły zapisuję w szkicowniku. Jedną z nich był ten mały domek. Jest on inspirowany budownictwem Islandii. Uwielbiam tajemniczość, scenerie i klimat północy, często umieszczam jej elementy w malarstwach. Samotne latarnie, drewniane domy na ciemnozielonych obszarach, to mój ulubiony obraz tamtejszych terenów.

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

10 Responses to In the morning

 1. Amy says:

  I love all of your photos! Sunny mornings are my favourite times ♥
  Amy xx

  Little Moon Dragon

 2. Ирина says:

  Beautiful photography!

 3. Weatut says:

  This article is amazing about morning ! I love your blog!

 4. Amanda says:

  Oh! I love your photos! Have a nice day!:)

 5. Ewa says:

  Cudne zdjęcia, bardzo klimatyczne. Szczerze, to nie jadłam jeszcze awokado, muszę koniecznie spróbować 🙂

 6. Good morning! : )

 7. ida says:

  Good morning 🙂 Beautiful photography!

 8. Ala says:

  Beautiful morning time! I like avokado!

 9. Kaja says:

  Piękne zdjęcia i wspaniała ilustracja! Bardzo lubię Twoje lifestylowe zdjęcia!:)

 10. Mari says:

  Good look:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *