The surreal dream

,, Creativity is having fun in making mistakes ”- Flow magazine

We should all be more authentic. One of the worst things that can happen to you in later life is to be tied to a certain lifestyle .  This is monotonous road… The biggest mistake is nurturing one skill in life. If you love art why not develop some in photography, illustrations, print design or ceramics. It is an illusion that we can make anything that isn’t influenced by others, world . Inspiration isn’t just blindly imitating someone we admire, it’ s putting certain qualities into practice in our own lives: courage, authenticity and openness.

Wszyscy powinniśmy być autentyczni. Żyjemy w takich czasach, kiedy możemy oglądać codzienność innych na instagramie. Przez co gubi się nasza oryginalność, ponieważ zamiast siebie pokazujemy podróbkę nieznanych osób. Jemy, robimy, spędzamy wolny czas, ubieramy się czy marzymy o życiu innych, które w żadnym procencie nie przypomina naszego. Przez co tworzy się miliony takich samych profili, ludzi – odbitek ( tych lepszych i gorszych ). Naśladownictwo to najgorsza cecha, która pozbawia nas kreatywności i w rezultacie zawsze prowadzi do smutku i niespełnienia. Jesteśmy nie zadowoleni z życia, bo żyjemy tak jak inni, a nie tak jakbyśmy sami chcieli. Dopiero, gdy pozbędziemy się konwenansów, wyjdziemy z konserwatywnych nawyków, możemy spojrzeć w lustro i powiedzieć głośno:  Tak to jestem na prawdę ja! I zacząć oddychać, w swoim oryginalnym świecie. Jednak nie możemy  przestać się rozwijać, bo wpadniemy w monotonie. Największym błędem jest pielęgnowanie jednej umiejętności. Jeśli kochasz sztukę dlaczego nie poszerzysz tej dziedziny, o  ilustracje, fotografie, projektowanie tkanin czy ceramikę. Musisz wprowadzić pewne cechy w praktykę : odwagę, autentyczność i otwartość. Myślę, że to pozwoli Ci osiągnąć sukces, i spełnić marzenia! 

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

16 Responses to The surreal dream

 1. Thank you for nice comments : )

 2. Świetny tekst! Bardzo prawdziwy i niesamowicie inspirujący:)

 3. Paulina says:

  Niesamowite zdjęcia! Bardzo klimatyczne! czekam na więcej!

 4. Katie says:

  wonderful shots, i will have to find you there 🙂

 5. Ela says:

  Twoje zdjęcia są piękne! Przenoszą jakby w inny lepszy świat!

 6. : ) Również, pozdrawiam : )

 7. Carla H says:

  I just obviously saw your photos and they’re very amazing! More than amazing I should say! You have a great talent to keep! Beautiful 🙂

 8. Każdy powinien być sobą, chociaż owszem, w dzisiejszych czasach jest to trudne… I zgadzam się z tym co napisałaś. 🙂

  Pozdrawiam,
  Birginsen

 9. Thank you : ) You too, Have a nice day! : )

 10. Megan says:

  Wow! Amazing flowers! I love your photography! Have a nice day!

 11. Paula says:

  Great post! As always! very nice photos and mirror!

 12. Dziękuję : ) Również, życzę miłego dnia : )

 13. Kaja says:

  Piękne zdjęcia i świetny tekst! Miłego dnia 🙂

 14. Eva says:

  Beautiful pictures!

 15. Kaja says:

  Amazing post! Very interesting ! I love your mirror!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *