Sunny morning

My new illustration : In the morning.

I am grateful for the sunny November mornings yesterday and today. And the beautiful shadows the sun creates. There are lots of things to post about right now so I’ll try to take them one at a time. : ) Firstly,  my new illustration and  the photographs my breakfast and flowers. I tend to think that I always have to use all the time I have in the most effective way, especially since the line between work and leisure time gets a bit blurry for me and since there’s always something to do when you have your own company. Learning to take breaks, have the weekends off to just rest and recover is a really good thing that I have to keep reminding myself about. so next week I’m going to Stockholm. I’ am very happy! : ) Have a nice evening ! : )

Święta kojarzą mi się z zapachem dojrzałej pomarańczy i mandarynek. Ich słodki zapach, i lekko gorzkawy aromat czekolady, symbolizuje nadejście grudnia. To wyjątkowy moment – przejściowy. Zawieszony między jedną porą roku, a drugą. To koniec i początek.

Moje ostatnie dni spędziłam na malowaniu powyższej ilustracji. Zajęła mi wiele godzin, ponieważ składa się z mnóstwa elementów i wzorów. Chciałam, żeby była lekko świąteczna, a zarazem symbolizowała zimowy poranek… Oprócz ilustracji, fotografia kwiatów i moje śniadanie . Staram się wykorzystywać czas w pełni na prace. Zwłaszcza, gdy granica między moją pracą, a czasem wolnym zostaje lekko rozmyta dla mnie, i zawsze jest coś do zrobienia. Jest to wielka sztuka robić sobie przerwę, czy weekend, odpocząć i odzyskać siły , dlatego za tydzień lecę do Stockholmu. Myślę, że to będzie cudowny czas i już nie mogę się doczekać nowych inspiracji, które stamtąd przywiozę… Miłego wieczoru : ) 

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

5 Responses to Sunny morning

 1. Thank you for nice comments : )

 2. Dziękuję : ) Również pozdrawiam : )

 3. Ula says:

  Piękna ilustracja i wspaniałe zdjęcia, jak zawsze:) Pozdrawiam !

 4. Amy says:

  Oh, what gorgeous photos! They’re so sunny and cheerful ♥
  Amy xx

  Little Moon Dragon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *