My painting …

October is a busy month! I try hard to post more blogs,  I spend a million hours on painted .  I have been working on a couple of projects this week – one of them being this painting. My shoes! I love painting with red colours … Here’s one that was just finished! I hope you like this painting. 

Yesterday was beautiful day. So warm here in Düsseldorf, sunny, sunny, but little windy.  I wore my new red beret. I bought it yesterday at a store  American Apparel and is very very nice. I show you it on blog in soon. I drank frapuccino. I like  salted caramel mocha frappuccino, brings big flavor that’s both sweet and salty.  My favourite : ) Picture below: beautiful light and trees these days, just before the sun sets. The  looks so peaceful : ) 

Przyznam, że istnieje wiele dni i nocy, które wykorzystuję wyłącznie na pracę. Staram się dodawać jak najczęściej posty, spędzam milion godzin na malowaniu i ilustrowaniu. Pracuję nad kilkoma projektami w tym tygodniu. Jednym z nich jest to malarstwo. Moje buty! Bardzo lubię malować w czerwieni… Mam nadzieję, że podoba Ci się ta martwa natura : ) 

Wczoraj był piękny dzień, bardzo ciepły, tutaj w Düsseldorfie. Słonecznie, ale trochę wietrznie. Nosiłam mój nowy czerwony beret. Kupiłam go w American Apparel. I już nie mogę się doczekać, jak pokażę go na blogu. Jest na prawdę ładny: ) Wieczór spędziliśmy w kawiarni, pijąc frappuccino i zbierając myśli na następny dzień : ) Mimo tego, że nie przepadam za kawą, lubię od czasu do czasu wypić ten mrożony, karmelowo – słodki napój! : ) Zdjęcie poniżej:  Piękne światło i drzewa tuż przed zachodem słońca, wyglądają tak spokojnie… Dobrej nocy ! : )

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

13 Responses to My painting …

 1. Thank you for nice comments : )

 2. Wow! Beautiful artwork! I love your illustration:)

 3. Bardzo ładny blog! Inspirujący i pięknie prowadzony! Uwielbiam Twój smak i styl fotografii:) Oraz bardzo lubię czytać Twoje teksty:) zawsze czekam z niecierpliwością na nowy wpis:) Pozdrawiam:)

 4. Caro* says:

  Fabulous painting ! You are talented 🙂

 5. Dziękuję: ) Kupiłam je parę lat temu w H&M : ) Pozdrawiam : )

 6. Sabina says:

 7. Gosia says:

  Świetne malarstwo! Bardzo podobają mi się te buty od lewej 🙂 Są piękne:) Gdzie je kupiłaś? 🙂

 8. Jen says:

  Love the shades of red you chose for this painting- stunning! xo

  http://www.vibrantbeautyblog.com

 9. Thank you : ) You too, Have a nice day : )

 10. Beautiful painting! I like your bloging:) Have a nice day!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *