The blue plate

I started the day with a cup of apple tea. It is my alternative to green tea. I really am addicted to the green tea, it seems to fuel my creativity on everyday. Today I wanted to show you my new illustration. I painted this illustration a few days ago. I wanted to create a ideal background for my illustration. I have put a lot of love in this illustration and I am really excited about it. I inspired by my beautiful blue porcelain. I love the beautiful plates, cups, mugs, jugs, etc. I collect wonderful porcelain. I don’ t know when I became such a porcelain hoarder but I think it happened some time in the past year : ) Have a nice weekend !

Poranek rozpoczęłam herbatą o smaku jabłkowym, to dobra alternatywa dla mojej ukochanej zielonej. Ilustrację, którą widzicie namalowałam parę dni temu, jednak dodaję ją dopiero dzisiaj. Szukałam idealnego tła i przedmiotów, aby  jak najlepiej ją pokazać. Jest to pierwsza w pełni malarska i bardzo jednolita ilustracja. Jak widać ograniczyłam elementy, zdobnictwo, wzory do minimum. Użyłam farb o kontrastowych kolorach, ale pasujących do siebie. Sama, często dobieram stylizację w tych barwach. Inspirowałam się moją piękną niebieską porcelaną. Jest ona tak cudownie zdobiona, że mogłabym się w nią wpatrywać godzinami: ) Uwielbiam kolekcjonować piękne talerze, filiżanki, kubki, dzbany itp. Nie wiem kiedy stałam się taką łowczynią, tych wspaniałych i inspirujących przedmiotów, myślę, że stało się to jakiś czas temu, w ciągu ostatniego roku: ) Teraz posiadam dużą kolekcję, która swoim wyglądem pobudza moją kreatywność : ) Miłego weekendu ! : )

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

10 Responses to The blue plate

 1. Dziękuję : )

 2. M&MKFashion says:

  Swietny post!! Piekne zdjecia <3 <3

 3. Ala says:

  Ilustracja jest piękna! Masz ogromny talent : ) Chciałabym posiadać jedną z nich ! A porcelana cudowna! Ja mam totalnego ,, bzika ” na punkcie flakonów do kwiatów…

 4. Thank you : ) You too, Have a beautiful weekend : )

 5. Andrea says:

  Amazing illustration and great photos! Have a nice weekend, my dear : )

 6. Thank you : ) You too, Have a nice weekend : )

 7. Jen says:

  Such gorgeous plates and a beautiful illustration to celebrate them 🙂 Have a lovely weekend! xo

 8. Amy says:

  Oh, I absolutely love your illustration! I kind of obsessed with teacups, and have become a little bit of a hoarder ♥
  Amy xx

  Little Moon Dragon

 9. magnes says:

  Wow, niesamowita jest ta ilustracja, serio! Pięknie wyszły te wzory na talerzyku 🙂

 10. ann. says:

  Beautiful!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *