Red Door

I like pictures of red. Red contains many multiple meanings, such as Delightful, happy, elegant…Mainly they positive. But red is not emotional at all.  There is no actual emotional meaning for red , the actual feeling is all comes from your mind… We’ re now in the middle of summer. In july I tried to enjoy the weather as much as I could. I couldn’ t complain about the luck of the sun or heat. I like August , because in August are my birthday and my trip to Paris.I’ m so happy : )  I hope the holiday mood will last for you as long as possible.

Bardzo lubię zdjęcia z wykorzystaniem koloru czerwonego. Czerwień nie jest prosta do sfotografowania, chodź wydaje się banalnie łatwa ( w końcu dodaje kontrastu ). Jest bardzo emocjonalna, zawiera w sobie przede wszystkim pozytywne uczucia, wspaniałe, pełne wdzięku. Dodaje energii i elegancji. Jednak nie jest tajemnicza, chodź pokazuje nam inną perspektywę myślenia. Zawiera w sobie symbolikę naszych doświadczeń, będąc rzeczywistym uczuciem, które pochodzi z naszego umysłu… Jesteśmy już po połowie wakacji. W lipcu starałam się wykorzystać pogodę w maksymalny sposób. Jest już prawie połowa sierpnia, bardzo lubię ten miesiąc, ponieważ to czas moich urodzin, a także planowanej podróży do Paryża. Sierpień to, także kolory ciepłe, jeszcze nie jesienne, ale w powietrzu czuć nadchodzącą nową porę roku. Wieczory zrobiły się chłodniejsze, a zachodzące słońce jest jakby czerwieńsze… Mam nadzieję, że masz wspaniałe wakacje, a wakacyjny nastrój będzie trwał jak najdłużej : )

This gorgeous blue skirt I bought in Amsterdam. I really like to buy clothes for trips. The clothes are  amazing souvenirs from trip for me. 

Tę piękną niebieską spódnicę kupiłam ostatnio w Amsterdamie. Ubrania są dla mnie wspaniałą pamiątką z podróży. Staram się, aby większość rzeczy w mojej szafie posiadała historię, ponieważ wtedy, nie są to tylko rzeczy, ale przede wszystkim wspomnienia . 

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

14 Responses to Red Door

 1. Ula says:

  Amazing photos and great stylization!

 2. Amy says:

  Oh, what gorgeous photos! Your whole outfit is so cute, especially your scarf ♥
  Amy xx

  Little Moon Dragon

 3. ann. says:

  Oh! Beautiful stylization! I like your style:)

 4. Katsuumi says:

  Tobie te czerwone drzwi absolutnie nie zrobiły „krzywdy” w zdjęciach, hehe;) świetne fotografie, strój też! 😉

 5. Dziękuję:) Również, życzę miłego dnia : )

 6. Dziękuję:) Ja też bardzo lubię fotografować drzwi, są bardzo inspirujące: ) Zawsze wybieram kolorowe i pięknie zdobione : ) Pozdrawiam : )

 7. Ula says:

  Piękne zdjęcia i bardzo inspirujące! Wspaniale dobrane kolory 🙂 Miłego dnia 🙂

 8. Dziękuję : ) Również pozdrawiam : )

 9. GosiaSkrajna says:

  Nam się spodobało bo jest takie inne od wszystkich.
  ps. czadowo okulary 🙂 pzdr

 10. Gosia z Mamelkowa says:

  Ja uwielbiam fotografować drzwi:) a z podróży lubię przywozić lokalne przysmaki.
  Fantastyczne zdjęcia i spódnica!
  Pozdrawiam z Mamelkowa

 11. Andrea says:

  Love this skirt. It’s so cute, but simple. I love of colors on your lips !

 12. Eva says:

  Oh! Beautiful photography!!! I like you hair and skirt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *