Scandinavia

Art it the Life!  It  a sustainable process of the creativity, thinking and a personal  experience. Time is the real artistic creator. I keep doing all these works not only for myself, but also for other. My style is a mixture of expression, imagination and my dreams.  Everything is connected.  I guess I am not the one who’s dreaming too much any more, what you get depends on how you think, the style is just a projector to reflect everything.

Sztuka to życie! Jest to zrównoważony proces kreatywności, myślenia i osobistego doświadczenia. Czas jest twórcą artysty. Ciągle robię wszystkie te dzieła nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Mój styl to mieszanka ekspresji, wyobraźni i marzeń. Wszystko jest połączone. Myślę, że nie jestem osobą, która marzy zbyt dużo… To co posiadasz zależy od tego jak myślisz, styl jest po prostu projektorem do refleksji – to wszystko! 

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

7 Responses to Scandinavia

 1. Katie says:

  Ta ilustracja jest idealna, nie tylko ze względu na to, że kocham Skandynawię ,ale ze względu na to, że jest mi bardzo bliska, tzn. wizji, która od jakiegoś czasu siedzi mi w głowie, a nie potrafię jej wyrzucić na zewnątrz…
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

 2. Jesse says:

  Beautiful artwork!

 3. Amy says:

  You’re such an amazing artist! This is so inspiring ♥
  Amy xx

  Little Moon Dragon

 4. Caro* says:

  Marvelous illustration ! 🙂

 5. Ala says:

  Beautiful!!!! Wow:)

 6. Jen says:

  Such a magical, whimsical illustration! You’re so ultra talented 🙂

  http://www.vibrantbeautyblog.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *