Nostalgic feelings lights

Today’ s fashion is shifting somewhere we’ re never been before, because everything you could possibly throw on your body becomes cool. The weirder the better, literally everything is great. Grandad’ s sweater- vest- will only make you look like more of an individual. So!  Express yourself,  literally by their outfits…

Dzisiejsza moda przenosi nas, gdzieś gdzie nigdy nie byliśmy wcześniej, ponieważ wszystko można ewentualnie ubrać. Oczywiście, niektóre rzeczy są bardziej modne, niektóre mniej, ale i tak wszystko dosłownie jest cool. Staroświecki sweter do serka, tylko sprawi, że będziemy wyglądać bardziej indywidualnie. W ostatnich miesiącach zauważyłam ogromny powrót lat 90. Są to lata, w których się wychowałam, a które modowo nie robią na mnie wrażenia. Może jestem zbyt surowa, określając ten styl nieco kiczowatym, ale to jest tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie: ) Bardzo lubię wracać do serialu „Beverly Hills 90210”, ale tylko po to, by na nowo i bardziej nowocześnie przetworzyć tamten styl. Bo jak można kochać duże obszerne bluzy, wytarte jeansy i tak zwany styl na żula ( Nirvana: ). Nie mówiąc już o fryzurach, symetryczne spinki, wycieniowane, proste z pasemkami włosy… Mimo tych wszystkich wad  lat 90, są to lata, które inspirują, wzbudzają nostalgiczne uczucia przeszłości. Mają w sobie trendy, na które lubię popatrzeć, są one dla mnie zbyt wyraziste, drapieżne, ale jednak najbardziej bliskie mojej pamięci. I pewnie tak jak Wy uwielbiam gumę TURBO, bransoletki z muliny, rolki, walkmana, tatuaże wodne czy klocki LEGO : )

        Dress: Mango, Shoes: Stradivarius, Brooch: Secondhand, Necklace: Vintage, Ring: SIX, 

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

9 Responses to Nostalgic feelings lights

 1. mrsmadeline says:

  kocham Twój styl….bardzo dziewczęcy, jak najbardziej trafia w mój gust…osobiście ubieram sie dosyć podobnie. Sukienka i buty z tego posta są najpiękniejsze…pogratulować udanej stylizacji kochana 🙂 pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzeniu bloga.

 2. Dulce says:

  lovely style, and wonderful way to show your outfit!

 3. Elaine says:

  Love your feminine and retro style so much!

 4. Love your pictures 🙂
  xx

  http://9lla.it/
  A fashion & DIY blog…

 5. Eva says:

  Beautiful pictures nad outfit! I like your dress:)

 6. Abigail says:

  such pretty lighting with beautiful photos! i love old and vintage things and the floral patterns are nice as well

 7. Bardzo fajne zdjęcia. Ja tam lubię za duże bluzy i wytarte jeansy 😉

 8. Jen says:

  Beautiful, colourful pictures, as always! The floral prints are lovely 🙂

 9. Love your shoes!!

  Boulevard ACH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *