Rainy Wednesday in Warsaw

Traveling is one of my favorite ways to get inspired. I spent one rainy day in Warsaw . I like Warsaw. It’s pretty. I spent one rainy day in Warsaw . I like Warsaw. It’s pretty. Totally different from Krakow, so I want to show you the difference. I hope you like the pictures:)

Podróże to moja ulubiona forma inspiracji… Jak sugeruje tytuł dzisiejszego posta,odwiedziłam Warszawę. Niestety pogoda była bardzo, bardzo deszczowa, w rezultacie, zrobiłam tylko kilka zdjęć spod parasolki. Uwielbiam Warszawę, Jest piękna! Zawsze, kiedy do niej wracam, mam wrażenie, że odwiedzam ją pierwszy raz: ) Pewnie, dlatego, że bardzo różni się od Krakowa: ) Będąc w Warszawię, zawsze zaglądam do Top Shopu, kocham ten sklep. Ma wspaniały asortyment, oryginalne buty i piękne płaszcze!  

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

One Response to Rainy Wednesday in Warsaw

  1. [ abnormal ] says:

    Hej! Boże! Ja kocham Wawę,byłam tam cały miesiąc i mieszkałam tam,pracowałam,zwiedzałam i robiłam zakupy:D Uwiebiam to miasto i dzięki twoim zdjęciom przypomniałam sobie o tych wszystkich chwilach tam spędzonych…dziękuję ci za to<3
    Świetny blog:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *