My illustration

Today I want to show you my new illustration. If it goes about this illustration, it Pinterest inspired me to create this illustration. There I found the stylization. The outfit is really my style. I love long coats in combination with these pants and shoes Dr. Martens. The most I like shoes flowers Dr. Martens and pastel: )

Dzisiaj następna moja ilustracja. Jeśli chodzi o inspirację, to znalazłam ją na Pinterest. Bardzo spodobała mi się stylizacja, jest w moim stylu. Lubię połączenie długich płaszczy, wąskich spodni i butów Dr. Martens. Najbardziej podobają mi się w kwiatki i pastelowe: ) Ciekawa jestem jakie są Wasze ulubione, jeśli chodzi o ten rodzaj obuwia : ) ?

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

3 Responses to My illustration

  1. jelena says:

    It’s lovely, I wish I could draw like you. I love long coats too, can’t wait to wear them in winter 😛 I like your blog a lot, hope we can stay in touch, say what we think about the posts =) glad to find your blog! Jelena
    http://davrilpoisson.blogspot.com/

  2. olimpia says:

    oj, ja też lubię takie zestawy:) sama mam klasyczne czarne martensy, ósemki. Ale chętnie zaopatrzyłabym się w jakąś krótszą wersję tego obuwia.

  3. It´s really lovely, well done

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *