The black and white trend

I have to recognize that one year ago I thought that it would be impossible to wear denim skirts again, but now denim skirt is very trendy. I’ m pretty sure the last time I wore denim skirt was in the high school: )I made our own skirt from an existing skirt. My skirt is very short, so I’ m wearing shorts. This is a very original look.  Black and white socks are a great addition to this outfit. This is my crazy idea for the summer.  I wanted to show you my style through original and fresh photos.  I hope you like the pictures: )

Muszę przyznać, że rok temu nawet nie pomyślałam, aby nosić dżinsową mini. Ostatni raz miałam ją na sobie jeszcze w średniej szkole. Dzisiaj założyłam ją, aby odświeżyć swój styl i pokazać ciekawe połączenie bardzo krótkiej spódniczki i shortów. Jest to w pewnym sensie rozwiązanie, jeśli chce się wyglądać oryginalnie, bez pokazywania niektórych części ciała: ) Zrobiłam tę mini ze starej spódnicy, jest ona wykonana z bardzo grubego dżinsu. Pasuje do niej wielowarstwowość, którą użyłam, aby nie przeciążać całości… Dwie inne skarpetki to mój nowy szalony pomysł na lato. Ja nie zauważyłam w tym nic dziwnego, ale intensywność spojrzeń i wyrazistych komentarzy, na mieście, była bardzo duża: ) Może kiedyś nikt nie będzie zwracał na to uwagi, jakie mamy skarpetki i czy nasza para butów jest do pary, jednak w tym momencie jest to niemożliwe: )

Skirt: Vintage,DIY, White Shirt: Secondhand, Black Shirt: H&M, Sandals: Secondhand, Bracelets: Fabric and Color, Handbag: Secondhand,

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *