Red Mini Dress

Here’s few shots from my beautiful city Cracow landscape. They are made in the castle courtyard. Wawel Royal Castle is a beautiful , so the photos are very atmospheric. And it was snowing : ) I was wearing a gorgeous red mini dress ( dress wearing it in the winter is crazy : ), wool coat and black shoes Ecco.

Oto kilkla zdjęć ostatniej sesji, która odbyła się na Wawelu. Dziedziniec był prawie pusty, dlatego możliwe było wykonanie  pięknych zdjęć. Oprócz tego zaczął prószyć śnieg i wyszło jeszcze bardziej baśniowo:)  Miałam na sobie wełniany płaszcz, czerwoną mini sukienkę i buty Ecco, wszystko to kupiłam w Secondhand. 

                     Wool Coat: Eider Knit, Shoes: Ecco, Dress:Secondhand

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

2 Responses to Red Mini Dress

  1. Kocham zakupy w Secondhand, tam zawsze można znaleźć coś ciekawego, a przede wszystkim oryginalnego:) Bardzo rzadko się zdarza, aby ktoś miał taką rzecz jak ja i to jest najlepsze w tych zakupach no i oczywiście ceny: ) Ja też nie przepadam za butami z ECCO, ale te od razu mi się spodobały. Wyglądają na ciężkie, a są bardzo lekkie, dosłownie nie czuć ich na stopie: ) i są zrobione z cienkiej, bardzo wygodnej skóry… Pozdrawiam: ) i oczywiście dziękuję za bardzo miły komentarz : )

  2. ann says:

    Oh buty również znalazłaś w SH!? Są naprawdę rewelacyjne, widziałam jej już we wcześniejszych notkach i za każdym razem bardzo przyciągały mój wzrok;) Wzornictwo ECCO nigdy zbytnio do mnie nie przemawiało (ceny również;), jednak te są po prostu doskonałe. Niby zwykłe, czarne, płaskie obuwie, ale ta klamra i delikatna platforma sprawiają, że prezentują się bardzo ładnie. A w takim płaszczyku zima nie straszna nawet przy tak króciutkiej sukience:) Zdjęcia oczywiście także przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *