This Day in My Kitchen

My great passion is cooking. ,, This Day in My Kitchen” begins a series of posts by topic the culinary. It will not be the culinary book, but spontaneous photos of meals:) In the kitchen, I spend a lot of time. I do not like to eat in a restaurant. I bake bread and make jam… I love to cook!

Oprócz mody moja ogromną pasją jest kuchnia. ,,Mój dzień w kuchni ” otwiera cykl postów o tematyce kulinarnej. Długo się zastanawiałam w jakiej formie pokazać Wam moje dania i postanowiłam nie robić z mojego bloga książki z przepisami, ograniczam się jedynie do zdjęć gotowych dań:) W kuchni spędzam bardzo dużo czasu, nie lubię jeść w restauracji, dlatego wszystkie posiłki przygotowuję w domu. Od nie dawna zaczęłam, także piec chleb i robić własne konfitury, co potwierdza , że kocham gotować:) 

Breakfast: Milk, oranges, breakfast cereals Dinner: Cream soup, egg  Snack: Dried apples Supper: Green tea, bread wholemeal ( raisins, pumpkin, sunflower ), cottage cheese ( radish, onion, sunflower, cucumber ), marmalade ( apple, orange ), eggs

This entry was posted in home. Bookmark the permalink.

3 Responses to This Day in My Kitchen

  1. Ja też to lubię, ale najbardziej mieszanie różnych składników, ziaren itp. zawsze można upiec taki chleb na jaki ma się smak: )

  2. tola says:

    pieczenie chleba to coś pięknego. ten zapach, chrupiąca skórka i pyszny smak. uwielbiam! 🙂

  3. katherine says:

    MM!! Looks like you create wonderful foods, I want some!

    http://www.ladiesinnavy.com/2013/02/meow.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *